Dodano dnia: 16.01.2013 o godz: 14:26 | Numer ID: 2841
Link nie działa/spam ?

Rewolucja Umysłów - szkolenia

Rewolucja Umysłów zaprasza przyszłe księgowe chcące poznać tematykę podatkową oraz właścicieli firm, którzy chcą obniżyć koszty prowadzenia firmy na szkolenia, których główną tematyką są podatki.
Firma Rewolucja Umysłów została założona przez wieloletniego trenera z zakresu podatków, specjalisty ds. strategii finansowych.
Zapraszamy również na stronę WWW, gdzie w skrótowy sposób omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.
Szkolenia podatkowe przydają się jeśli chodzi o rozliczenia podatkowe VAT bo to dziedzina trudna, kosztowna i czasochłonna mogąca nawet, przy złym i nieumiejętnym rozliczaniu, przynieść firmie straty.
Przedstawione jest najnowsze prawo podatkowe europejskie co szczególnie przydaje się firmom, które eksportują do krajów zachodnich.
Znajomość prawa podatkowego oraz sposobów na ominięcie jakże kłopotliwego podatku VAT to sposób na zwiększenie dochodu firmy.
Dzięki szkoleniom zyskujemy czas na rozliczeniach podatkowych oraz oszczędzamy nie płacąc kar i nie ponosząc kosztów korekty.
Służymy pomocą w zakresie szkoleń podatkowych i dochodowych.
Podatki płaci każda firma, a szkolenia VAT sprawią, że dowiedzą się Państwo jak wypełniać formularze podatkowe, i jak prawidłowo wypełniać wnioski o ulgi podatkowe, jak starać się o dotacje oraz jak odwlekać termin płatności podatków, oraz jak wybrnąć z trudnych sytuacji i pomyłek przy naliczaniu podatku.
Firma Rewolucja Umysłów szkoli z zakresu prawa podatkowego oraz pokazuje na przykładach jak należy sobie radzić z podatkiem dochodowym VAT.
Bogata w bagaż doświadczeń kadra trenerów na spotkaniach zamienia się w cierpliwych nauczycieli, którzy rozwiążą każdy problem, a najtrudniejsze kwestie przedstawią w przystępny sposób. Dogodna lokalizacja, a także wygodne i klimatyzowane sale wynajmowane w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania, są kolejnymi atutami firmy.

Szczegóły strony www.rewolucjaumyslow.pl:

Komentarze do strony: www.rewolucjaumyslow.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.rewolucjaumyslow.pl

Rewolucja Umysłów - szkolenia
Rewolucja Umysłów - szkolenia
Rewolucja Umysłów - szkolenia
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: