Dodano dnia: 09.10.2013 o godz: 10:23 | Numer ID: 4300
Link nie działa/spam ?

POChP łódź

Witam wszystkich, Kłania się Państwu Piotrowski Wojciech. Jestem doktorem hab med, specjalizującym się w chorobach płuc. Gorąco Cię zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej www. pulmonolog. net. Znajdą tutaj drodzy pacjenci moją biografię, karierę zawodową, moje osiągnięcia i publikacje. Jako specjalista chorób płuc specjalizuję się w kilku dolegliwościach: choroby śródmiąższowe płuc, kaszel, sarkoidoza, astma. Zapraszam do prywatnego gabinetu, który mieści się w mieście Łodzi przy ul. Piotrkowskiej przy numerze121. Wykonujemy wszelkie usługi medyczne nie, które nie są finansowane przez NFZ.
W naszym kraju coraz bardziej popularna staje się choroba śródmiąższowa płuc. Nie jest choroba ta charakteru infekcyjnego, ani nowotworowego. Choroba śródmiąższowa płuc wyróżnia się ciągiem zmian rozsianych poniekąd po całych płucach i nie tylko. Wysoce często schorzenie nęka nie tylko pozostałe elementy układu oddechowego, ale i serce, prowadząc do jego niewydolności.
Długie choroby płuc przedstawiają rosnący problem, przede wszystkim w kasiastych krajach dobrze rozwiniętych, namaszczonych zjawiskiem wymierania społeczeństwa. Mimo temu śródmiąższowe choroby płuc, a przeważnie zwłóknienia płuc, nie osiągają należnej uwagi ani ze strony naukowców ani klinicystów.

Szczegóły strony www.pulmonolog.net:

Komentarze do strony: www.pulmonolog.net

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.pulmonolog.net

POChP łódź
POChP łódź
POChP łódź
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: