Dodano dnia: 19.06.2013 o godz: 13:45 | Numer ID: 3772
Link nie działa/spam ?

Zwrot podatku za granica

Wyjazdy z kraju „za chlebem” to coraz powszechniejsze realia już dla wielu tysięcy Polaków. Przynależność do Unii Europejskiej dała możliwość legalnej pracy w bardziej korzystnych pod względem zarobkowym krajach. Jednak za przywilejami podążają też zobowiązania w postaci odprowadzanych podatków od przychodu. Na szczęście 100% lub przynajmniej część tych pieniędzy można odzyskać. O tym w jaki sposób tego dokonać, dowiesz się na tej stronie.
Zwrot podatku z zagranicy jest procesem prawnym. Następuje on bowiem na podstawie przepisów prawa skarbowego. W wielu państwach, jak np. UK, IR, Norwegia, Niemcy, USA, Kanada, Australia czy Nowa Zelandia jest ustalona pewna wartość dochodu wolna od podatku, którą można zarobić w danym roku bez opodatkowania. Pod koniec roku rozliczeniowego lub po skończeniu pracy, podatnik powinien dostarczyć zeznanie podatkowe do określonego urzędu fiskalnego. W tym celu należy wypisać odpowiedni formularz i dołączyć niezbędne dokumenty. Więcej na ten temat dowiesz się z wiadomości przedstawionych na tej stronie.
Aby otrzymać zwrot podatku z Irlandii potrzebne są dokumenty potwierdzające osiągnięty zarobek oraz zapłacony podatek od wszystkich pracodawców. Jeśli ich nie posiadasz, fachowa firma pomoże Ci je zdobyć i wtedy będziesz mógł ubiegać się o należne Ci pieniądze.
W przypadku gdy ma się kłopoty z porozumiewaniem się w języku obcym, z poprawnym wypełnieniem dokumentów, nie ma się wszystkich potrzebnych druków albo już wyjechało się z danego kraju, lepiej nie ryzykować i w takim przypadku skorzystać z usług specjalistycznego pośrednika, bo wtedy zwrot podatku z Niemiec skróci się do paru łatwych czynności, jak zarejestrowanie się on line oraz przesłanie firmie (na jej koszt) wymaganych dokumentów.

Szczegóły strony odzyskajpodatek.pl:

Komentarze do strony: odzyskajpodatek.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę odzyskajpodatek.pl

Zwrot podatku za granica
Zwrot podatku za granica
Zwrot podatku za granica
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

portal (63), Kosmetyki (26), wesele (32), pozycjonowanie (71), katalog stron (38), motoryzacja (43), zabawki (31), wroclaw (42), Warszawa (58), wrocław (42), Kraków (37), uroda (63), pozycjonowanie stron (33), blog (59), marketing (34), zdrowie (74), aranżacja wnętrz (30), noclegi (58), katalog (24), hotele (24), biznes (34), finanse (34), porady (44), sklep (24), dieta (31), moda (29), strony internetowe (45), turystyka (28), domy (25), adwokat (26), strony www (29), budownictwo (26), poznań (29), wakacje (26), dentysta (24), odchudzanie (35), transport (34), ogłoszenia (24), samochody (38), meble (41)