Dodano dnia: 26.11.2012 o godz: 19:26 | Numer ID: 2428
Link nie działa/spam ?

Zarządzanie - Kraków

Wyższa Szkoła Europejska to kompletnie wyjątkowe miejsce na mapie polskiej edukacji. Oferta edukacyjna, której nie powstydziłyby się najlepsze zachodnie uczelnie. Proponujemy takie kierunki jak: Stosunki Międzynarodowe, Zarządzanie, Filologia Angielska.
Wysoki poziom i jakość nauczania są naszymi absolutnymi priorytetami. Żeby sprostać wymaganiom Procesu Bolońskiego od roku akademickiego dwa tysiące osiem zmieniliśmy programy studiów i wprowadziliśmy nowoczesne metody nauczania aktywizujące studentów. Dokładamy wszelkich starań, żeby uczyć na najwyższym poziomie, kładąc nacisk na praktyczność zdobywanej wiedzy i umiejętności.
Nie byłoby WSE bez naszych wykładowców. To oni znajdują się w centrum procesu dydaktycznego i stanowią o wyjątkowości WSE. Uczą u nas tylko najlepsi.
Kadra naukowa uczelni to nie tylko wybitni naukowcy, ale także praktycy, odnoszący w swojej pracy duże sukcesy i młodzi pracownicy naukowi, realizujący odważne projekty. Przede wszystkim, są oni jednak niezwykle życzliwymi ludźmi, gotowymi poświęcić każdemu studentowi uwagę i czas. Wielu naszych absolwentów wciąż utrzymuje kontakt ze swoimi wykładowcami, którzy stali się dla nich mentorami.
Wyższa Szkoła Europejska czeka na Ciebie.

Szczegóły strony www.wse.krakow.pl:

Komentarze do strony: www.wse.krakow.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.wse.krakow.pl

Zarządzanie - Kraków
Zarządzanie - Kraków
Zarządzanie - Kraków
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: