Dodano dnia: 08.05.2018 o godz: 12:16 | Numer ID: 9283
Link nie działa/spam ?

Wypożyczalnia samochodów - auta na wynajem

Potrzebujesz samochodu na kilka dni lub na długoterminowy okres? Zamiast pożyczać od rodziny lub znajomych, wystarczy zapoznać się z ciekawą i korzystną ofertą wynajmu samochodów różnych klas od wypożyczalni samochodów Fleetbook z Warszawy.

Firma działa na rynku od ponad 20 lat, zatem doświadczenie w branży oraz profesjonalne podejście do klientów jest gwarantowane podczas współpracy. Wypożyczalnia posiada punkt główny w Warszawie, w którym można wypożyczyć samochód według własnych potrzeb oraz zgodnie z ustalonym terminem.

Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem 24 godzinny, kilkudniowy, tygodniowy lub miesięczny, a także długoterminowy, to znaczy na okres dłuższy niż 24 miesiące.

Samochody oferowane przez firmę są odpowiednio przygotowane do jazdy. Wypożyczane auta zawsze są czyste, sprawdzone tak, aby gwarantowały bezpieczeństwo. Bogata flota pojazdów różnej klasy, zapewnia użytkownikom komfort i szeroki wybór.

Wypożyczalnia samochodów z Warszawy współpracuje z klientami indywidualnymi oraz z firmami! Cena wynajmu samochodu to stała kwota brutto bez limitu kilometrów.
Zaletą współpracy z firmą Fleetbook jest to, że warunki są przejrzyste i opłacalne. Samochód wypożyczony w Warszawie, bez problemu można oddać w innym punkcie w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów z Warszawy.

Szczegóły strony www.fleetbook.pl:

Komentarze do strony: www.fleetbook.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.fleetbook.pl

Wypożyczalnia samochodów - auta na wynajem
Wypożyczalnia samochodów - auta na wynajem
Wypożyczalnia samochodów - auta na wynajem
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: