Dodano dnia: 24.04.2013 o godz: 16:52 | Numer ID: 3367
Link nie działa/spam ?

Ubezpieczenie auta

Jesteś świeżo upieczonym kierowcą, który szuka pierwszego ubezpieczenia OC samochodu? Nie wiesz jak obniżyć koszty pierwszego, drogiego (bo nie dysponujesz zniżkami na OC i AC za bezszkodową jazdę) ubezpieczenia samochodu?

A może jesteś właścicielem pojazdu z dużym stażem, który zupełnie przypadkiem dowiedział się, że OC ma swoje wyłączenia i nie zawsze z jego tytułu zostanie wypłacone odszkodowanie? Tę wiedzę powinieneś mieć w małym palcu.

A może jesteś poszkodowanym kierowcą, któremu zakład ubezpieczeń odmówił wypłaty odszkodowania po np. kradzieży pojazdu? Nie możesz zrozumieć dlaczego tak się stało? Czy będziesz w stanie zaradzić takiej sytuacji na przyszłość?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, odwiedź mój blog ubezpieczeniowy ubezpieczeniaaut. pl.

Dedykuję go kierowcom, którzy chcą być świadomymi kupcami ubezpieczeń i nie chcą przepłacać za ochronę auta. Na blogu dzielę się posiadaną wiedzą o ubezpieczeniach. Firmy ubezpieczeniowe zarabiają na twojej niewiedzy np. gdy przepłacasz niepotrzebnie 500 zł na OC czy Autocasco.

Nie przepłacaj. Nie podpisuj niekorzystnych umów z zakładem ubezpieczeń!

Zapraszam do czytania mojego bloga i zadawania pytań.

Szczegóły strony ubezpieczeniaaut.pl:

Komentarze do strony: ubezpieczeniaaut.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę ubezpieczeniaaut.pl

Ubezpieczenie auta
Ubezpieczenie auta
Ubezpieczenie auta
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: