Dodano dnia: 11.10.2011 o godz: 9:37 | Numer ID: 2109
Link nie działa/spam ?

Systemy zarządzania treścią

Korporacja, która korzysta z reklamy w sieci, musi pamiętać o ciągłej i bieżącej aktualizacji swojej strony www.

Przekonania ewentualnego klienta odwiedzającego witrynę internetową, iż na stronie nie ujęto żadnych innowacji, a także nie była aktualizowana, doprowadzi do zbudowania negatywnego wizerunku firmy, po czym jak wynika z przeprowadzonych badań marketingowych zrazi go do następnych wizyt.

Dlatego nasza firma postanowiła wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wykreowała idealną alternatywę dla kosztownych i pochłaniających wiele czasu aktualizacji, zlecanych do tej pory zewnętrznym specjalistom, czyli Systemy Zarządzania Treścią z rodziny Sparro CMS.

System Zarządzania Treścią (CMS) to nieskomplikowany w obsłudze, a także dający dużo możliwości system oprogramowania służącego do zarządzania zawartością szybkiej strony internewej.

Priorytetową ideą systemu typu content manager jest bieżąca aktualizacja strony internetowej oraz pomoc użytkownikom, którzy nie są w posiadaniu wystarczającej wiedzy technicznej. System Zarządzania Treścią Sparro CMS znakomicie wpisuje się w te założenie.

Systemy Zarządzania Treścią Sparro CMS nie ma potrzeby,aby były instalowane na komputerze użytkownika, ponieważ w całości pozostają aplikacją on-line, co jest następnym pozytywnym aspektem Systemu Sparro CMS. Tego typu rozwiązanie sprawia iż podwyższony jest poziom elastyczności i dostępności a także wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo danych. Ponadto Sparro CMS pozwala na pełne zarządzanie stroną internetową od kreacji po zmianę treści w całym cyklu jej egzystencji online.

Nasi doświadczeni programiści zmienią System Sparro CMS tak, aby dostosować go do niestandardowych wymagań klienta. Programujemy System Sparro CMS w taki sposób, aby był w pełni użyteczny i łatwy w obsłudze dla naszych Klientów.

Szczegóły strony www.sparro.pl:

Komentarze do strony: www.sparro.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.sparro.pl

Systemy zarządzania treścią
Systemy zarządzania treścią
Systemy zarządzania treścią
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: