Dodano dnia: 13.09.2011 o godz: 21:28 | Numer ID: 2094
Link nie działa/spam ?

Śmieszne wpadki

Odkryłeś strony takie jak demotywatory i różne inne popularne dowcipne portale z rozrywką, jednak zauważasz iż każdego dnia coraz mocniej cię nużą. Jak długo możesz patrzeć na powielające się w internecie śmieszne tekstowe demotywatory? Stanowczo czas na serwis przedstawiający coś odlotowego.

Jedynie u nas docenisz ciekawe i odkrywcze spojrzenie na fajną zabawę. Yafud.pl to strona ze śmiesznymi i przeważnie wyjątkowo pechowymi historyjkami wziętymi z życia. Tekstowe śmieszne demotywatory to nasze oczko w głowie.

Parę razy dziennie są kolejne komiczne historyjki z życia wziete. Odwiedzający na zabój roztrząsają na temat pechowych wtop. Notorycznie same opinie są dowcipniejsze niż wtopy.

Wyłącznie nasza witryna nie wymaga rejestracji. Dajemy tobie zupełną bezimienność. Wolno ci dodać opinię i fajne teksty bez wymogu rejestracji. Z tego powodu możemy się pochwalić powiększającym się kręgiem stałych czytelników. Jeżeli nie musisz się niczego obawiać w dowolnej sekundzie wolno stworzyć profil z nietuzinkowym motywem graficznym, dodatkowo swoim tekstem plus wiele, wiele więcej.

Szczegóły strony www.yafud.pl:

Komentarze do strony: www.yafud.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.yafud.pl

Śmieszne wpadki
Śmieszne wpadki
Śmieszne wpadki
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: