Dodano dnia: 29.05.2019 o godz: 9:48 | Numer ID: 10576
Link nie działa/spam ?

Serwis logistyczny - tylko na E-LOGISTYCZNY!

Portal e-Logistyczny. pl powstał z myślą o osobach odpowiedzialnych za stan naszego rynku logistyki czy zakupów i poświęcony będzie najnowszym trendom w logistyce.

Chcemy dostarczać użytkownikom ciekawych i aktualnych informacji z branży logistyki i magazynowania. Nasz zespół ekspertów, składający się z doświadczonych w branży praktyków oraz zawodowych dziennikarzy będzie na bieżąco komentować aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata tłumacząc ich wpływ na rynek logistyki czy magazynowania. Zależy nam na rozpowszechnianiu wiarygodnej i użytecznej wiedzy w jak najbardziej przystępnej formie.

Interesują Cię wiadomości o tym co dzieje się w obszarze gospodarki magazynowej oraz usług logistyki wewnętrznej? Poszukujesz solidnych porad z zakresu bezpieczeństwa, eksploatacji sprzętu i wyposażenia magazynowego oraz przepisów prawa? Chciałbyś poznać najbardziej atrakcyjne oferty od sprawdzonych dostawców wyposażenia i sprzętu magazynowego oraz logistyki wewnętrznej? E-logistyczny jest miejscem dla Ciebie!

Szczegóły strony www.e-logistyczny.pl:

Komentarze do strony: www.e-logistyczny.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.e-logistyczny.pl

Serwis logistyczny - tylko na E-LOGISTYCZNY!
Serwis logistyczny - tylko na E-LOGISTYCZNY!
Serwis logistyczny - tylko na E-LOGISTYCZNY!
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: