Dodano dnia: 26.04.2013 o godz: 14:13 | Numer ID: 3379
Link nie działa/spam ?

Rad-Kow.pl

Rad-Kow - Serwis dla samochodów z silnikiem diesla Bydgoszcz

Pragnąc sprostać wzrastającym wymaganiom wszystkich klientów, pragniemy zaoferować państwu nasz bydgoski serwis diesla na najwyższym poziomie, dzięki któremu każdy z Państwa opuści zakład "Rad-Kow" Bydgoszcz zadowolony.

Naprawa zawieszenia oraz wymiana amortyzatorów

Zadaniem układu zawieszenia jest przede wszystkim wodzenie kół jezdnych, stłumienie drgań pochodzących od pochyłości drogi a także zapewnienie znakomitej przyczepności auta do powierzchni. W zawieszeniu znajduje się dużą ilość elementów, które podczas eksploatacji ulegają zużyciu.

Naprawa hamulców

Charakterystyczne trzaski i "piszczenie" podczas procesu hamowania, mało skuteczny, "sprężysty" pedał hamulca i jego wpadanie podczas hamowania, oznacza, że to najwyższy czas, aby, by oddać auto w ręce profesjonalistów. Wykonamy dla Państwa przegląd elementów układu hamulców oraz, jeśli sprawdzanie poszczególnych hamulców wskaże objawy, przeprowadzimy konieczną naprawę.

Geometria kół oraz wyważanie kół i wymiana opon

Czas na wymianę opon? w serwisie Rad-Kow natychmiast przeprowadzisz wymianę opon, podczas której zbadamy ich stan i wyważymy koła (ustawimy geometrię kół), tak by dalsza trasa była bezpieczna, a auto komfortowo się prowadziło. Pamiętaj, że prawidłowo ustawiona geometria kół gwarantuje bezpieczeństwo, pewne prowadzenie oraz właściwe eksploatowanie opon.

Demontaż kratek samochodowych
Wykonujemy również usługi demontażu (na miejscu w Bydgoszczy) krat samochodowych w różnych markach samochodów.

Naprawy główne oraz bieżące silników nisko- i wysokoprężnych diesel "common rail"

Żeby kompleksowo dbać o serce każdego auta wykonamy tak główne jak też bieżące naprawy silników nisko i wysoko-prężnych z wtryskiem "common rail".

Szczegóły strony www.rad-kow.pl:

Komentarze do strony: www.rad-kow.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.rad-kow.pl

Rad-Kow.pl
Rad-Kow.pl
Rad-Kow.pl
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: