Dodano dnia: 09.10.2015 o godz: 10:10 | Numer ID: 6015
Link nie działa/spam ?

Projektowanie wnętrz Lublin - Maciej Różański

Witam, jestem architektem wnętrz i przedstawiam Państwu ofertę mojej pracowni projektowej projektowanie wnętrz Lublin. Pracownię założyłem z ogromnej pasji do aranżacji wnętrz. Chciałbym jako projektant wnętrz Lublin przekazać całe swoje doświadczenie, pomagając Państwu w tworzeniu niezwykłych i stylowych wnętrz.

Ofertę podzieliłem na 4 kategorie:
- Jako jedną z podstawowych opcji oferuję jednorazowe konsultacje projektowe, podczas których pomogę rozwiązać główne problemy aranżacji wnętrza lub nakieruję Państwa co zmienić we wnętrzu, aby zamieniło się z typowego na naprawdę unikatowe.
- projekty koncepcyjne - tutaj pomogę zaaranżować przestrzeń mieszkalną,
- projekty standardowe - pod tym hasłem kryje się standardowy projekt obejmujący układ przyłączy, rozmieszczenie różnych elementów we wnętrzu oraz wizualizacje przedstawiające cały projekt wnętrza.
- projekty kompleksowe - jest to najszersza oferta, gdzie po wykonaniu projektu zobowiązuje się do autorskiego nadzoru nad realizacją projektu, aby wszystko zagwarantować Państwu jak największą satysfakcję z moich usług.

Swoją ofertę pracowni projektowej kieruję zarówno do osób indywidualnych, które chcą zmienić lub zaaranżować swoje wnętrza mieszkalne, jak i firm, biur, hoteli i innych budynków komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Maciej Różański - architekt wnętrz Lublin

Szczegóły strony maciejrozanski.pl:

Komentarze do strony: maciejrozanski.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę maciejrozanski.pl

Projektowanie wnętrz Lublin - Maciej Różański
Projektowanie wnętrz Lublin - Maciej Różański
Projektowanie wnętrz Lublin - Maciej Różański
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: