Dodano dnia: 13.04.2013 o godz: 2:30 | Numer ID: 2821
Link nie działa/spam ?

Kurs SQL online

Jeśli, starasz się znaleźć, źródła kompletnej wiedzy z zakresu np. administracji SQL Server lub programowania aplikacji bazodanowych – dobrze trafiłeś.
Organizujemy kursy SQL na terenie całego kraju, w każdej lokalizacji wskazanej przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, jak również w zaprzyjaźnionych ośrodkach szkoleniowych.
Zachęcamy do wzięcia udziału w kursach SQL, które przeprowadzane są przez naszych doświadczonych trenerów. Zapewniamy wysokiej jakości źródła i przybory szkoleniowe. Szkolenia T-SQL, które proponujemy, to nasze własne opracowania tematów poparte latami doświadczenia w prowadzeniu szkoleń a także praktyki.
Sqlpedia to blog o tematyce bazodanowej i systemach opartych o jeden z najlepszych na rynku produktów – Microsoft SQL Server.
Współpracujemy z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi oferujemy również szkolenia autoryzowane Microsoft dotyczące systemów baz danych SQL Server.
Możesz znaleźć tutaj także, kurs SQL od podstaw, ale zaprezentowany w niestandardowy sposób, kładący nacisk na fundament T-SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Wszystkie publikowane przez nas tematy, staramy się eksponować w sposób maksymalnie prosty a jednocześnie wyczerpujący temat.

W naszym serwisie możesz znaleźć mnóstwo artykułów, opracowań opisujących wszystkie aspekty związane z językiem SQL, programowaniem baz na przykładzie SQL Server. Informacje o konstrukcji języka SQL, czy praktyczne metody importu danych do bazy z różnych środowisk (np. jak czytać Excela za pomocą skryptu T-SQL).

Szczegóły strony www.sqlpedia.pl:

Komentarze do strony: www.sqlpedia.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.sqlpedia.pl

Kurs SQL online
Kurs SQL online
Kurs SQL online
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

finanse (34), wroclaw (42), wrocław (42), transport (34), hotele (24), zdrowie (74), strony www (29), zabawki (31), katalog (24), wakacje (26), marketing (34), adwokat (26), pozycjonowanie (70), biznes (34), turystyka (28), ogłoszenia (24), katalog stron (38), motoryzacja (43), pozycjonowanie stron (32), prawnik (24), Kosmetyki (26), wesele (31), sklep (24), portal (63), budownictwo (26), strony internetowe (45), aranżacja wnętrz (30), poznań (29), uroda (63), dieta (31), Kraków (36), noclegi (58), samochody (38), blog (59), meble (41), domy (25), moda (29), odchudzanie (35), porady (43), Warszawa (57)