Dodano dnia: 08.05.2018 o godz: 13:44 | Numer ID: 9284
Link nie działa/spam ?

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

Krótki czas dostawy oraz bezpieczeństwo to jedne z najistotniejszych czynników wpływających na wybór przewoźnika w transporcie krajowym i międzynarodowym towarów.

Wybór partnerów jest dość pokaźny a cała branża TSL stabilnie rośnie rok za rokiem - nie mogąc ostatecznie sprostać zapotrzebowaniu zleceniodawców.

Marka CargoMananger. pl jest firmą, która zaznacza swoją pozycję spośród konkurencji poprzez dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta w stopniu znacznie przekraczającym możliwości innych podmiotów.

CargoMananger współpracuje z najlepszymi przewoźnikami i kierowcami, którzy poprzez swoje doświadczenie w pokonywaniu krajowych i międzynarodowych tras są kompetentni w skracaniu czasu przewozu, zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz - w razie potrzeby - reagowania na sytuacje kryzysowe i awaryjne.

Ładunki przemieszczamy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej za pomocą różnego typu pojazdów. W skład taboru jaki oddajemy do dyspozycji klienta wchodzą między innymi naczepy z ciągnikami, megi czy pojazdy wyspecjalizowane jak chłodnie.

Pozwala nam to dobrać odpowiednią formę przewozu do ładunku - co znacznie redukuje koszty i pozwala nam sprostać potrzebom różnych branż.

Transport krajowy i międzynarodowy traktujemy bardzo poważnie - podobnie jak obawy naszych partnerów. Nad ich ładunkami czuwa doświadczony zespół spedytorów będącyc pasjonatami sektora TSL.

Wszystko to łączy się w spójną całość pod postacią marki CargoMananger. Zapraszamy do współpracy firmy i podmioty z terenu całego kraju jak i zagranicy. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie zaproponować Państwu wartościową ofertę współpracy o obopólnych korzyściach biznesowych.

Szczegóły strony cargomanager.pl:

Komentarze do strony: cargomanager.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę cargomanager.pl

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

moda (29), samochody (38), Kosmetyki (26), wesele (32), dieta (31), zdrowie (74), portal (63), wroclaw (42), finanse (34), biznes (34), Kraków (37), ogłoszenia (24), marketing (34), zabawki (31), domy (25), strony internetowe (45), sklep (24), strony www (29), katalog (24), blog (59), pozycjonowanie stron (33), wrocław (42), noclegi (58), odchudzanie (35), hotele (24), budownictwo (26), motoryzacja (43), uroda (63), transport (34), adwokat (26), dentysta (24), turystyka (28), porady (44), katalog stron (38), Warszawa (58), meble (41), aranżacja wnętrz (30), pozycjonowanie (71), wakacje (26), poznań (29)