Dodano dnia: 08.05.2018 o godz: 13:44 | Numer ID: 9284
Link nie działa/spam ?

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy

Krótki czas dostawy oraz bezpieczeństwo to jedne z najistotniejszych czynników wpływających na wybór przewoźnika w transporcie krajowym i międzynarodowym towarów.

Wybór partnerów jest dość pokaźny a cała branża TSL stabilnie rośnie rok za rokiem - nie mogąc ostatecznie sprostać zapotrzebowaniu zleceniodawców.

Marka CargoMananger. pl jest firmą, która zaznacza swoją pozycję spośród konkurencji poprzez dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta w stopniu znacznie przekraczającym możliwości innych podmiotów.

CargoMananger współpracuje z najlepszymi przewoźnikami i kierowcami, którzy poprzez swoje doświadczenie w pokonywaniu krajowych i międzynarodowych tras są kompetentni w skracaniu czasu przewozu, zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz - w razie potrzeby - reagowania na sytuacje kryzysowe i awaryjne.

Ładunki przemieszczamy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej za pomocą różnego typu pojazdów. W skład taboru jaki oddajemy do dyspozycji klienta wchodzą między innymi naczepy z ciągnikami, megi czy pojazdy wyspecjalizowane jak chłodnie.

Pozwala nam to dobrać odpowiednią formę przewozu do ładunku - co znacznie redukuje koszty i pozwala nam sprostać potrzebom różnych branż.

Transport krajowy i międzynarodowy traktujemy bardzo poważnie - podobnie jak obawy naszych partnerów. Nad ich ładunkami czuwa doświadczony zespół spedytorów będącyc pasjonatami sektora TSL.

Wszystko to łączy się w spójną całość pod postacią marki CargoMananger. Zapraszamy do współpracy firmy i podmioty z terenu całego kraju jak i zagranicy. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie zaproponować Państwu wartościową ofertę współpracy o obopólnych korzyściach biznesowych.

Szczegóły strony cargomanager.pl:

Komentarze do strony: cargomanager.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę cargomanager.pl

Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
Krajowy i międzynarodowy transport drogowy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: