Dodano dnia: 25.02.2016 o godz: 23:07 | Numer ID: 6321
Link nie działa/spam ?

Jazda defensywna

Sztuka jazdy samochodem to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i obsługi pojazdu. Znajomość technik bezpiecznej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale także na minimalizację ryzyka wypadku w ruchu drogowym. Już teraz każdy kierowca może zadbać o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, uczestnicząc w przygotowanych przez naszą szkołe jazdy kursach jazdy defensywnej.
Kurs jazdy bezpiecznej udoskonala technikę jazdy samochodem i uczy ekonomii jazdy. Efektem przejścia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Kursy prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób merytoryczny i przyjemny. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w niezbędne materiały szkoleniowe i kwalifikacje, mają wpływ na udoskonalenie techniki jazdy samochodem.
Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i wypadków w ruchu drogowym. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktycznej. W trakcie zajęć teoretycznych nasi specjaliści omawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: wykorzystanie potencjału technicznego pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętność odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem.
W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nieprzewidzianą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która wpływa na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu.

Szczegóły strony www.safe-driving.pl:

Komentarze do strony: www.safe-driving.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.safe-driving.pl

Jazda defensywna
Jazda defensywna
Jazda defensywna
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: