Dodano dnia: 08.01.2021 o godz: 13:35 | Numer ID: 12132
Link nie działa/spam ?

Etykiety, worki foliowe - Lublin - IPAK Sp.J.

Producent etykiet - Lublin, drukujemy etykiety samoprzylepne na roli.
Etykiety samoprzylepne z Lublina – ekologiczna forma znakowania produktu

Etykiety czyste – bez zadruku – używamy zwykle, umieszczając je w drukarce etykiet. Przeznaczone do dalszego zadruku we własnym zakresie w technologii termicznej lub termotransferowej. Można je stosować także w wagach. Są popularne zwłaszcza w supermarketach do samodzielnego ważenia produktów i oznaczania ich odpowiednią informacją oraz kodem kreskowym. Oferujemy Państwu wykonanie na następujących surowcach:

Papier termiczny (Eco i Top)
Papier termotransferowy (Matowy i Półbłysk)
Folia biała (PE i PP)
Folia transparentna (PE i PP)

Etykiety zadrukowane

Są to gotowe do aplikacji etykiety, które realizujemy na podstawie indywidualnych projektów graficznych. Zwykle na podstawie kreacji wykonanej przez nasz wyspecjalizowany Dział Graficzny zgodnie z oczekiwaniami klienta lub projektu dostarczonego przez niego. Etykiety zadrukowane przygotowujemy jako gotowe w całości lub posiadające puste pole do zadruku. Dodatkową treść Klient może dodać sam, używając specjalnych drukarek. Etykiety z polem do zadruku możemy wyprodukować na papierze termicznym lub termotransferowym.

Od 2004 roku produkujemy także worki foliowe dla branży piekarniczej. Są to zazwyczaj opakowania wykonane z folii polipropylenowej CAST. Przeznaczone są zarówno do stosowania w automatach pakujących, jak i do aplikacji ręcznej, wykorzystywane głównie do pakowania chleba. Dzięki atrakcyjnym nadrukom – nasze opakowania wyróżniają się na sklepowych półkach.

Najczęściej wykonujemy własne projekty opakowań na pieczywo w tym worków na chleb, ale także możemy wydrukować projekty dostarczone nam przez Klientów.

Wykonujemy projekty graficzne na opakowania do pieczywa oraz na całe serie produktów – etykiet, pudełek, reklamówek i wielu innych.

Szczegóły strony https://ipak-ipak.pl:

Komentarze do strony: https://ipak-ipak.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę https://ipak-ipak.pl

Etykiety, worki foliowe - Lublin - IPAK Sp.J.
Etykiety, worki foliowe - Lublin - IPAK Sp.J.
Etykiety, worki foliowe - Lublin - IPAK Sp.J.
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: