Dodano dnia: 08.01.2021 o godz: 13:39 | Numer ID: 12133
Link nie działa/spam ?

Dobry Psycholog Lublin

Praktyka Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie dr Helena Kistelska-Sikora.

Moja praca to profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają lęki, depresja, trudności w relacjach oraz ciężkie do zniesienia emocje. Niezrozumienie siebie i nieakceptacja własnej historii życia. Osamotnienie i poczucie bezradności. Psychoterapeuta, tworząc atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, to ktoś, kto pomoże poradzić sobie z tym wszystkim, co ogólnie rozumiemy jako kryzys.

Trudne doświadczenia z przeszłości są przytłaczające, a brak wsparcia bywa tak dotkliwy, że radzenie sobie z teraźniejszością wydają się całkowicie poza zasięgiem. Dlatego tak istotne jest zrozumienie wydarzeń z przeszłości. Koniecznością staje się przepracowanie ważnych relacji życiowych, by móc ruszyć dalej. Zrozumienie, wyciągnięcie wniosków i uzyskanie innej perspektywy, zmiana myślenia by życie w końcu stało się lepsze, spokojniejsze.

Psychoterapeuta towarzyszy w tym procesie. Daje przestrzeń do zrozumienia, zaakceptowania i poradzenia sobie z tym, co do tej pory wydawało się niemożliwe do zmiany.

Dostępne formy pomocy to :

- jednorazowa konsultacja psychologiczna
- psychoterapia indywidualna
- terapia małżeńska, par
- psychoterapia w języku angielskim

Terapia online jest prowadzona za pośrednictwem komunikatorów (Zoom, Wire, Skype). Tak jak w standardowej terapii odbywającej się w gabinecie obowiązuje zasada tajemnicy zawodowej i pełnej dyskrecji.

Szczegóły strony www.psycholog-lubelski.pl:

Komentarze do strony: www.psycholog-lubelski.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.psycholog-lubelski.pl

Dobry Psycholog Lublin
Dobry Psycholog Lublin
Dobry Psycholog Lublin
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: