Dodano dnia: 16.05.2013 o godz: 20:26 | Numer ID: 3520
Link nie działa/spam ?

Biuro Rachunkowe Szczecin - księgowość Szczecin

Nasze kancelaria to całościowe i wszechstronne usługi księgowo-podatkowe, konieczne przy wznoszeniu własnej działalności ekonomicznej, prowadzeniu księgowości, usługach doradczych czy sporządzaniu sprawozdań i protokołów.

Jeżeli wobec tego szukacie Państwo biura rachunkowego, które w sposób biegły zadba o Waszą firmę i w nowoczesny sposób dobierze się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, serdecznie zapraszamy.

Zamiarem naszego biura podatkowego jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi prawno-podatkowej Klienta, który nie ma czasu ani woli na zaznajomienie się w szczegóły prawno-podatkowe a chce działać w zgodzie z bieżącymi kodeksami.

Odpowiedzialnie prowadzone księgi rachunkowe to konieczny czynnik działania każdej firmy. W naszym funkcjonowaniu największą uwagę koncentrujemy na poprawności ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych oraz na zagwarantowaniu bezpieczeństwa fiskalnego Kontrachentów, zapewniając im możliwość skupienia uwagi na prowadzeniu działności. Gwarantujemy poufność, najlepsze praktyki księgowe oraz życzliwą atmosferę przy kooperacji.

Najwyższą postać prowadzonych rozliczeń zapewnia posiadana Certyfikat Ministerstwa Finansów. Biuro Rachunkowe Szczecin objęte jest też żądaną ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej.

Oferta biura rachunkowe Finiks

Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najświeższe, wypróbowane aplikacje gwarantujące poprawność realizowanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

Szczegóły strony www.biurorachunkoweszczecin.com:

Komentarze do strony: www.biurorachunkoweszczecin.com

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę www.biurorachunkoweszczecin.com

Biuro Rachunkowe Szczecin - księgowość Szczecin
Biuro Rachunkowe Szczecin - księgowość Szczecin
Biuro Rachunkowe Szczecin - księgowość Szczecin
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: