Dodano dnia: 06.08.2013 o godz: 10:19 | Numer ID: 4084
Link nie działa/spam ?

4Ohmy Wrocław

Wyspecjalizowany warsztat 4Ohmy specjalizuje się w kompleksowych usługach car audio. W oparciu o nowatorskie na polskim rynku techniki w tej dziedzinie, możemy przedstawić naszym Klientom dobrej jakości usługi. Doświadczenie, pasja i umiejętności, którymi dysponujemy są podstawą naszej pracy.
Zajmujemy się głównie solidnym nagłośnieniem pojazdów, obejmującym między innymi innowacyjne instalacje multimedialne. Obecnie w samochodach można zbudować świetne centrum rozrywki. Złożone systemy multinawigacyjne (wspaniałe nagłośnienie, monitory zagłówkowe, sufitowe lub systemy AV) nie tylko ułatwiają, jakkolwiek przede wszystkim uprzyjemniają podróż kierowcy i współpasażerom. Instalacja car audio sprawia, że nawet najdłuższa trasa nie będzie czasem przetrwonionym.
Oferta 4Ohmy to także przyciemnianie szyb, skuteczne przyciszanie drzwi, oklejanie samochodów i detailing. Korzystając z nowoczesnych na rynku wyrobów do car wrappingu, jesteśmy w stanie odmienić kolor każdego auta zgodnie z życzeniem Klienta. W usłudze auto detailingu wykorzystujemy wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji samochodu, które nadają lakierowi głęboki kolor i połysk. Dzięki takim działaniom zarazem środek, jak i zewnętrzny image auta doprowadzony jest do rewelacyjnego stanu wizualnego tzw. salonowego.
Rzetelność realizacji i stałe podwyższanie kwalifikacji jest naszym motto.

Szczegóły strony 4ohmy.pl:

Komentarze do strony: 4ohmy.pl

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz

Podlinkuj stronę 4ohmy.pl

4Ohmy Wrocław
4Ohmy Wrocław
4Ohmy Wrocław
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: